Burslar / A.Genel Bilgi /MEZUNİYET KUTLAMA MESAJI / 
A.Genel Bilgi
 
GENEL BİLGİ
MEZUNİYET KUTLAMA MESAJI
BURSİYERLERE MESAJ
MEZUNİYET KUTLAMA MESAJI
 

 

                                                                                                                                        11 HAZİRAN 2019

Sevgili Öğrencimiz,                                                                                                                       

            Sani Konukoğlu Vakfı olarak, sizlerin yüksek öğreniminize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar sergilediğiniz başarılarınızın artarak devam etmesi amacıyla sağladığımız katkı ile ailenize, çevrenize ve ülkemize bilinçli hizmet veren yararlı bireyler haline gelmenizi diliyoruz.


        Vakfımızın burs yardımı, başarılı olduğunuz sürece her yıl yönetimce yeniden değerlendirilerek bir yıllık olarak verilecek ve sonucu size ulaştırılacaktır. Hepinizin bildiği gibi, bu destek tamamen sosyal amaçlı olup, sizlerden ileriye dönük maddi talebimiz olmayacaktır. Ancak, arzu ettiğiniz takdirde mezun olduktan sonra, sizlerin yüksek öğrenimini tamamlamış şanslı gençler olmanıza katkı sağlayan SANKO’ yu daha ileriye taşımak anlamında birlikte çalışabileceğimizi ve kadrolarımız uygun olduğu takdirde burada size açılan bir kapı olduğunu bilmenizi istiyoruz. 

 

        Tek dileğimiz, yeterli maddi imkânlara ulaşabildiğinizde sizin de toplumsal dayanışma adına ekonomik imkanları kısıtlı en az bir öğrencinin yüksek öğrenimini tamamlamasına destek sağlamayı sosyal bir görev kabul etmenizdir. Bu anlayışla hareket ettiğiniz takdirde, ekonomik durumu müsait olmadığı için yüksek öğrenim olanağı bulamayan gençlerin sayısı azalacak, bu da toplumsal açıdan birçok olumlu gelişmeye zemin hazırlayacaktır.

 

SANKO Holding ve Sani Konukoğlu Vakfı işbirliği ile yıl içinde Gaziantep, Ankara, İstanbul ve İzmir’de tanışma yemekleri düzenlenmektedir. Bu yemeklere mutlaka katılmanızı istiyoruz. Çünkü yemek esnasında holding yetkililerini tanımış ve dinlemiş olacak ve ayrıca yeni arkadaşlarınızla tanışma imkanı bulacaksınız.

 

            Sizlerle ilişkimizi, aile ortamı içerisinde bir baba evlat ilişkisi şeklinde sürdürmeyi arzu ediyoruz. Burs amacıyla başlayan ilişkinin işbirliğine dönüşmesi amacıyla iletişim bilgilerinizi güncelleştirmek istiyoruz. Sizi ve sizin aracılığınızla çevrenizi bilgilendirmek amacıyla www.sanko.com.tr,www.sankovakif.com.tr  web adreslerimizden SANKO ve Vakıf  ile ilgili merak ettiğiniz bütün gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.       

      

            Özellikle Mezun öğrencilerimizin mezuniyetlerinden sonra da vakıfla iletişimlerini sürdürmeleri ve bilgilerini sürekli güncel bulundurmaları en büyük temennimizdir. Çünkü SANKO Holding bünyesinde ihtiyaç olduğunda vakıftan burs alan bursiyerlere öncelik verilmektedir.

 

Mezun öğrencilerimize yeni yaşamlarında, öğrenimi devam edenlere derslerinde başarılar diler, sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar temenni ederiz.

            Sevgilerimle…

                                                                                                                       Abdulkadir KONUKOĞLU